האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

איזה סקייטבורד מתאים לילד שלך

מה צריך להיות הסקייטבורד הראשון שאתה קונה לילד שלך? התשובה תלויה בתקציב וביעדים.

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת רכישת סקייטבורד לילד שלך הוא סוג הלוח המתאים.

ישנם סוגים שונים של לוחות כגון לונגבורד, שורטבורד, סיירות ולוחות פארק.

כאשר מתחילים לראשונה עם החלקה, עדיף לבחור בשורטבורד מכיוון שקל יותר לשלוט בהם ויש פחות סיכוי להתהפך כאשר אתה נופל.

סקייטבורד הוא ספורט הדורש שימוש במיומנויות ותנועה גופנית. חשוב לבחור את הסקייטבורד המתאים למתחילים. לשם כך, עלינו לדעת את גורמי המפתח שיש לקחת בחשבון בעת בחירת סקייטבורד למתחילים.

בחירת סקייטבורד לילדים מתחילים יכולה להיות מבלבלת מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות זמינות בשוק. ישנם כמה גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון לפני רכישת הבורד הראשון של הילד שלך:

– גודל הבורד – אורך ורוחב

– גודל גלגל

– צורת גלגל

– מיסבים

למתחילים, בחירת הסקייטבורד המתאים יכולה להיות משימה מאתגרת. ראשית, עליכם לדעת איזה סוג סקייטבורד אתם מחפשים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של סקייטבורד: רחוב, קרוזר ומורד היל.

הצעד הראשון הוא להחליט על סוג הסקייטבורד שאתה רוצה לקנות לילד שלך. השלב הבא הוא לשקול לכמה זמן הוא מתכנן להשתמש בו ובאיזה סוג של שטח או תנאי מזג אוויר. לאחר מכן, שקול את הגודל והצורה של כפות הרגליים של הילד שלך, כמו גם את רמת המיומנות שלו. ודבר אחרון, בחר צבע שיתאים לאישיות ולסגנון שלו.

סקייטבורד לילדים מתחילים

סקייטבורד הוא ספורט פופולרי שקיים כבר הרבה זמן. הוא נוצר על ידי הגולשים הקליפורניים שרצו ליצור ספורט שדומה לגלישה.

הסקייטבורד התפתח בשנים האחרונות, וכך גם הטריקים והטכניקות. ההקדמה של רמפות סקייטבורד וחצי-פייפ הקלה על מתחילים ללמוד איך לנסוע.

סקייטבורד הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים בעולם. זה קיים כבר יותר מ-100 שנים, עם שורשיו עד לקליפורניה בסוף המאה ה-19. זה נקרא במקור "גלישת מדרכות" כי זה נעשה בעיקר בשבילים ורחובות במקום בריכות שחיה או חופים.

גולשי הסקייטבורד הראשונים היו בדרך כלל ילדים שהיו רוכבים על הידיים או משתמשים ברגליהם כדי לעצור כשהם רוכבים על גבי משטחים חלקים כמו מדרכות ורצפות. עם זאת, רק בשנות הארבעים של המאה ה-20 נעשה שימוש נרחב בסקייטבורד כאמצעי תחבורה חלופי לאנשים.

ישנם גורמים רבים ושונים שעליכם לקחת בחשבון בעת בחירת הסקייטבורד הראשון של ילדכם. הנה כמה מהחשובים שבהם:

– גיל: אם ילדכם מתחת לגיל 5, ייתכן שהוא עדיין לא ירצה ללמוד כיצד להשתמש בסקייטבורד, או שאולי אין לו את הקואורדינציה הנדרשת כדי לרכוב על אחד. הוא עלול גם להשתעמם מזה במהירות ולאבד עניין.

– גודל: גודל הלוח ישפיע על מידת התמיכה שהילד שלך צריך מכפות רגליו ברכיבה ועד כמה הוא יציב בשטח לא אחיד. אם לילדך יש כפות רגליים קטנות, ייתכן שהוא יזדקק ללוח קטן יותר או קרש רחב.

איך לבחור סקייטבורד לילדים זו שאלה לא פשוטה ויכולה להיות משימה קשה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כמו גודל, משקל וגיל של ילדכם. זה עשוי גם להיות מועיל לשאול מומחה או אפילו לצאת לחנות עם ילדך כדי שיוכל לעזור לך לבחור אחד.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?