האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

איך להיות אבא במשרה מלאה ועדיין להשקיע בהכנסה נוספת?

בערב  אחד באמצע מרץ , הערב בו הבנו שמערכת החינוך נסגרת ואנחנו עומדים בפתחה של תקופה חסרת תקדים, רוב ההורים חוו התקף חרדה קטן ומלמלו לעצמם שאין סיכוי שהם שורדים את זה. והנה, שלושה חודשים אחרי, שרדנו את זה. והפתענו אפילו את עצמנו. אבות מספרים שהצליחו לשלב עבודה מהבית, עם הורות במשרה מלאה על כל המשתמע מכך: בישולים, כביסות, ניקיונות , משחקים, וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על למידה מרחוק.

המציאות הזו הביאה אבות רבים להתמודד עם סדר יום לא פשוט וכך מצאו עצמם אבות קרייריסטים לשעבר, מצויים בהורות מלאה , 24/7 הופכים לאבות טובים ומשקיענים יותר ובו זמנים מחפשים דרך לייצר הכנסה נוספת ולעשות לימונדה ארומטית מהלימון החמוץ שנכפה עלינו .

ריכזנו לכם דרכים לגיטימיות להרוויח הכנסה נוספת מהבית כך שיישאר לכם רק לבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם ובמקביל לקיים הורות במשרה מלאה לילדים – ולצאת לדרך.

קורס אונליין

תקופת הקורונה הוכיחה לנו כמה לימודים מקוונים הם בעלי יתרונות רבים ואלה שדאגו להשקיע בשנים האחרונות בפיתוח קורסים אינטרנטיים נהנו לאורך התקופה שהייתה מאתגרת עבור רבים מאתנו מהכנסות יפות. קורסים אונליין מגוונים: החל מסדרת סרטונים, ספר אלקטרוני, מצגת, קבצי אודיו ועוד. זכרו שבעידן האינטרנט אנשים מחפשים פתרונות מהירים לבעיות שלהם ולכן לקורסים דיגיטליים תמיד יש ביקוש. 

מכירת תמונות

אם יש לך תחביב צילום ואתה גם עורך תמונות גרפיות לא רע, תוכל לנסות למכור אותם ברשת באחד מהאתרים המובילים בעולם. מאגרי תמונות הם אתרים שצוברים משנה לשנה תאוצה ויש להן ביקוש אדיר. ההרשמה לאתרים הללו היא בחינם ובכל פעם שמישהו מוריד תמונה שלכם אתם מקבלים עמלה. 

עיצוב אתרים

 אם יש לך זמן לרכוש בזמנך הפנוי הכשרה מהבית, תוכל להתחיל לבנות ולעצב אתרים. נשמע מסובך? הכי לא ! היום ניתן לבנות אתרים באינטרנט יחסית בקלות ולהרוויח מכך כמה אלפי שקלים בחודש. מה זה דורש מכם? בעיקר סבלנות והמון תרגול ! תיעזרו בקורס אונליין ותתחילו לבנות אתרים לחברים ומשפחה, צברו תיק עבודות והתחילו לפרסם את עצמכם. מספיק שתבנו אתר אחד בחודש כדי לייצר הכנסה נוספת. 

מכירת מוצרים באיביי

  איביי – הפלטפורמה שיכולה ויודעת למכור הכול.  בממוצע כל 2 שניות ישראלי מבצע רכישה באיביי ובאפשרותה לקשר אתכם למעלה מ800 מיליון קונים בכל רחבי העולם. רבים מעידים כי קורס ב- E.BAY הוא הנוסחה המובטחת להכנסה מהבית קחו לעצמכם קורס ב- E.BAY  ותתחילו להרוויח הכנסה נוספת מובטחת מהבית . קורס eBay למוכרים מיועד לכל מי שמחפש מקור פרנסה נוחה כהכנסה נוספת ולכל מי שמעוניין לעבוד מהבית ולבנות לעצמו עסק אמתי עם רווחים נאים.

לסיכום אבא'לה

אם רצית ללמוד משהו חדש בחיים, או חיפשת שינוי תעסוקתי בחיים, או שפשוט רציתם להגדיל את ההכנסה החודשית עם מקור הכנסה נוסף ועדיין לאחוז במשרה הכי שווה ותובענית בעולם : משרת אבא'לה – דווקא התקופה הנוכחית יכולה יותר מתמיד לאפשר לך.

זה יכול להיות השילוב האולטימטיבי בין אבהות במשרה מלאה ומספקת ובין היכולת לייצר הכנסה נוספת דרך האינטרנט שאתם יכולים להתחיל כבר מהיום.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?