האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

איך מתנהל אבא טרי?

אבא טרי? מאמר זה יראה לך כיצד לנהל טוב יותר את זמני השינה והתנומה של תינוקך כדי לעזור לנרמל את לוחות הזמנים של השינה שלו הן להורים והן לילדים.

אבות טריים מתמודדים עם מגוון חדש לגמרי של אתגרים בכל הנוגע לטיפול בתינוקות הטריים שלהם. מהתמודדות עם הרגשות העזים של הבאת ילד לעולם ועד הניסיון להבין כיצד לטפל בהם בצורה הטובה ביותר, הם מתמודדים עם הרבה החלטות קשות שלפעמים יכולות להיות מכריעות. מאמר זה נותן להורים טריים טיפים כיצד לטפל בתינוקם הטרי. הוא גם מספק עצות לגבי מהי שגרת שינה טובה עם ילדכם וכיצד לוודא שהוא מקבל מספיק מנוחה.

אשתי ילדה את בתנו הראשונה בחודש שעבר. עכשיו, החיים שלי שונים לגמרי. אני יותר מעורב בבית עכשיו שיש לי יותר אחריות. השינוי באורח החיים הזה נתן לי פרספקטיבה חדשה על אבהות ומה זה באמת אומר להיות אבא בפעם הראשונה בחיי.

יותר ויותר אבות הם יותר ויותר הורים טריים. עם תינוק חדש בבית, זה יכול להיות קשה לאזן בין עבודה לחיי משפחה. חשוב לזכור שאסור לעשות זאת לבד.

מה אבא טרי עושה?

אבא טרי שמח שהוא יכול סוף סוף לטפל בתינוק החדש ולהראות לו את העולם. הרבה דברים השתנו עבור אבות מאז הימים שבהם הם פשוט נקראו "אבות". כיום, האבות האלה אחראים על הכל, החל מהחלפת חיתולים ועד ללמד את התינוקות שלהם לשחק כדורגל.

הפעם הראשונה שאב רואה את ילדו היא רגע חשוב. אבות נדרשים כעת להיות פעילים יותר בחיי ילדם ולעזור להם ללמוד יותר על עצמם ולהפוך לאנשים עצמאיים.

חוק חדש בפנסילבניה מחייב את האבות להיות פעילים יותר בחיי ילדם, כלומר לבלות איתם זמן ולעזור להם ללמוד על עצמם ולהפוך לאנשים עצמאיים.

חשוב לאב הטרי להסתדר היטב בכל מטלות הבית, למרות לוח הזמנים העמוס שלו. הוא מתמודד עם משבר הזמן על ידי התמקדות במה שהכי חשוב, המשפחה שלו.

אבות חוזרים לעבודה לעתים קרובות יותר כעת עקב שינויים כמו העבודה הנרחבת של נשים. השינוי הזה עולה בקנה אחד עם כלכלות משק הבית, שיותר נשים מתחילות להמשיך בקריירה שיש לה פוטנציאל רב להרוויח כסף.

אבות לתינוקות חדשים מתקשים לעתים קרובות לדעת מה לעשות, במיוחד כי אין תשובות חד משמעיות.

אבות עוברים לעתים קרובות צמיחה אישית רבה במהלך השנים הראשונות של ילדיהם. נישואיהם מושפעים לעתים קרובות בדרכים שונות, מאמר זה דן בשלבים השונים של האבהות באופן מקיף. זה כולל גם טיפים על דברים שאבות צריכים להיות מודעים אליהם, איך לאזן בין העבודה והמשפחה.

כמי שחדש באבהות, הייתי סקרן לגבי מצבם של אבות אחרים. רציתי לדעת את ההתמודדויות והאתגרים שהם התמודדו איתם בכל הנוגע לגידול ילדיהם.

מצאתי מאמר מאת אב במדור "יום האב" שמשך את תשומת לבי בגלל היושר וההומור שלו. הוא מדבר על איך הוא נאבק עם חוסר שינה, ניהול לוח זמנים, והיעדר האינסטינקט האבהי שמגיע עם ההורות.

לאחר שקראתי את המאמר שלו, הבנתי שבהחלט יש קווי דמיון בין הימים הראשונים שלי לשלו – אבל יש גם הבדלים רבים בגלל האישיות והחוויות השונות שלנו.

אבות טריים מרגישים בטוחים לגבי התפקיד שהם ממלאים בחיי ילדם. הם מגלים שזה בעצם מספק יותר ממה שהם חשבו שזה יהיה בתחילה.

אבות מוצאים את עצמם בתפקיד חדש בחיי ילדם ומרגישים בטוחים לגביו. עם כל השינויים שילדיהם עוברים, הם מגלים שהם נהנים לראות אותם גדלים ומתפתחים אפילו יותר מבעבר.

אבות הם בתפקיד ייחודי בחיי ילדם. אבות הם לרוב האנשים הראשונים שילדים באים איתם במגע, והם נושאים בתחושת אחריות על גידול ילדיהם.

לסיכום

זו בהחלט עבודה קשה להיות אבא טרי עם תינוק חדש. זה לוקח הרבה זמן ומאמץ כדי לוודא שהכל מושלם. עם זאת המטרה מקדשת את האמצעים, חלק מהיתרונות בכך שזה מסייע לאם הטריה לתפקד היטב לאחר הלידה ולהתאושש מהר יותר. כמו כן גם מפחית את הסיכון של התקף חרדה או דכאון אחרי לידה שהאם הטריה יכולה חלילה לחוות.

הורות היא חלק חשוב מהמשמעות של להיות אנושי. עם זה באים הלחצים והאחריות שאיתם אבות צריכים להתמודד.

הייתי במסע הזה בעצמי – הפכתי לאבא מיד אחרי הקולג' – ואני יכול לומר לך שזו הרגשה מדהימה לגדל את הבת שלך לצד אשתך, אבל גם מהממת להפליא. קל לחשוב שאתה יודע למה אתה עלול להיכנס כשאתה מתחיל, אבל ברגע שבתך מתחילה לזחול על הברכיים שלך או לשלוח יד אל הדגנים מחוץ לדלפק, הכל משתנה

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?