האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

ארגון יום הולדת בזמן הקורונה

יום הולדת, חגיגה…מבודדת? נכון שתקופת הקורונה מגבילה אותנו מלחגוג, אבל זה לא אומר שהיא צריכה לגרום לנו להפסיק. עם החזרה ההדרגתית לשגרה והיכולת להתקהל עד 20 אנשים תוך המשך שמירה על ההנחיות, מתאפשרת מחדש ההזדמנות לחגוג אירועים וימי הולדת יחד עם אנשים קרובים ואהובים. אז כיצד לארגון את יום ההולדת בזמן הקורונה? כך תעשו זאת:

סידורי הישיבה

השלב הראשון בהכנת יום ההולדת הוא תכנון סידור הישיבה כך שלא תורגש צפיפות ויהיה אפשרי לשמור מרחק. האפשרויות הן לבחור במקום פתוח וסמוך לבית, או להסתפק במרחב הביתי. אם הבית שלכם קטן ופארק הוא לא אופציה, שקלו להזמין פחות משתתפים כדי לשמור על מרחק סביר בין אחד לשני. 

את הכסאות הציבו מראש במרחק זה מזה וודאו שיש לכם שולחנות גדולים שאפשר לפזר עליהם את הבופה מבלי לדחוס את כולם לאותה הנקודה. אם הכסאות תופסים מקום רב מידי, אפשר להכניס במקומן כריות ישיבה או ליצור פינות דקורטיביות, כך שבכל פינה ימצאו מספר אנשים שיוצרים יחד קפסולה נפרדת. 

עיצוב בלונים וקישוטים

הא'-ב' של כל אירוע הוא עיצוב בלונים מושקע ששומר על אווירה, אנרגיה ועל השמחה הכללית. אם יום ההולדת נערכת בבית קטן, מומלץ להימנע מכמות גדולה מידי של בלונים שתמנע מהאורחים להתנהל במרחב יחסית בחופשיות. אם ביתכם גדול, אפשר להשתולל וליצור קשת בלונים ענקית, להרעיף בבלוני הליום וגם ליצור שזירת בלונים ייחודית על אחד הקירות, כמו למשל שם החוגג/ת או צמד המילים: "מזל טוב". כמובן שהעיצוב יכול להמשיך גם לאלמנטים נוספים כמו פוטפורי, קונפטי, שלטים, שיפודי סלפי, מסגרת סלפי ומה לא. 

אוכל וחטיפים

הם תמיד נחשבים למרכז האירוע ויום ההולדת בלעדיהם היא לא ממש יום הולדת. כדי להימנע גם כאן מצפיפות רבה סביב השולחן, מומלץ לעצב אותו כך שאותם סוגי המזון נמצאים בכל אחד מקצוות השולחן. אם יש לכם אפשרות להשתמש בכמה שולחנות, זה אפילו טוב יותר מכיוון שכל שולחן יוכל להכיל בדיוק את אותם הדברים, מה שימנע את הצורך להתקהל ולהצטופף סביב אותו שולחן ויאפשר למשתתפים גם הפעם לשמור על חלוקה קפסולרית מסוימת.

מתנות השתתפות לאורחים

מתנות ההשתתפות הן נוהג מקובל מאוד בימי הולדת בשנים האחרונות והן מתפקדות כמזכרת מתוקה מהאירוע וכאמצעי להכרת תודה עבור זה שהגעתם ושימחתם. בתקופה שבה ההשתתפות של אחרים ביום ההולדת היא לא דבר כל כך מובן מאליו, אפשר ואפילו רצוי לשלוח כל משתתף ומשתתפת הביתה עם מתנה קטנה. זו יכולה להיות שקית הפתעה אם יום ההולדת הייתה לגילאים הקטנים, צעצוע כלשהו או משחק לילדים הבוגרים יותר וכרטיס גירוד או מוצר טיפוח כלשהו עבור המשתתפים המבוגרים. 

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?