האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

גנבו לך את האופניים החשמליים? איך מונעים?

גניבת אופניים היא לא גזירת גורל

אופניים שפועלים על מנוע חשמלי כבר הפכו להיות חלק משגרת יומם של רבים בין אם מדובר על רוכבים בישראל ובין אם מדברים על רוכבים מלא מעט מדינות בכל רחבי העולם. לכן זה ברור שאף אחד לא רוצה לחשוב על זה שלפתע יגנבו לו אופניים חשמליים בין אם הם היו מאוחסנים בחלק מסוים של ביתו או דירתו ובין אם הם היו במקום העבודה או הוחנו לכמה רגעים מחוץ למקום מסוים שבו שהה הבעלים שלהם.

כך, מעבר להיבט הכספי שמראה עד כמה מדובר על איבוד מוצר שעלותו נכבדת, הרי שפגיעה קשה בשגרת היום בגלל גניבת אופניים יכולה להיות קשה לכל אחד. אך כמובן שלא מדובר בגזירת גורל, כך שכל אחד יכול ליהנות היום מאמצעיי ביטחון ונעילה שימנעו גניבה. זאת בזכות מנעולים איכותיים שמציגים מאסיביות רבה, אך גם קדמה טכנולוגית מרשימה, עמידות מצוינת, חומרי ייצור חזקים ותכנון הנדסי חכם ביותר.

השוק מציע מגוון מנעולים איכותיים

בחינת השוק הרחב של אמצעיי הנעילה מראה עד כמה זה לא קשה למצוא את המנעול המתאים ביותר שיוכל להתמודד גם עם הגנבים המיומנים ביותר, ואף גם עם כלים שיכולים לאתגר מאוד כל בעל אופניים חשמליים למבוגרים. מנעולים שעמידים נגד קדיחות ומנעולים עם מבנה מיוחד המתאימים להתמודדות עם סיכון ברמה גבוהה, מאפשרים היום לבעלי האופניים לצאת לכל דרך ולהחנות כמעט בכל מקום ללא דאגה.

בנוסף, יש גם מנעולי שרשרת שבזכות חומר הייצור שלהם הם מציגים רמת חוזק מרשימה ביותר, ויש גם מנעולי חוליות למשל, שכל חוליית פלדה שלהם מציגה הן גמישות מסוימת ברגע שרוצים לקפל את המנעול והן קשיחות רבה אל מול גנב או פורץ שמגיעים עם כלים חזקים. הכרת השוק החשוב הזה של מנעולים איכותיים ומתקדמים היא כבר משהו שהפך להיות חלק מההיכרות הכללית עם השוק של אופניים חשמליים בארץ ובעולם.

כיצד לזהות את המנעול שיעשה את העבודה

צבירת כמה שיותר מידע לגבי אבטחת האופניים בכל מקום ובכל זמן, תראה לכל בר דעת כיצד הוא יכול להיות בטוח במנעול שיבחר בסופו של דבר. קריאת מידע לגבי מנעול שמציג עמידות מרשימה גם אל מול מספריים מכאניים גדולים, ובדיקת המפרט הטכני של מנעול שמאפשר לבעלי אופניים חשמליים להתמודד בהצלחה גם אל מול איום לא פשוט של חיתוך עם דיסק חשמלי, הם דברים שבאמת מקדמים את הרוכב לרכישת מוצר מצוין.

אחרי הכול, אף אחד לא רוצה להתאכזב מאמצעי נעילה מסוים שרכש ולגלות שבסופו של דבר גנבו לו אמצעי תחבורה חשוב ביותר. לכן חשוב לעשות שיעורי בית, כמו שאומרים, ולקרוא על המוצרים השונים שמוצעים היום לרוכבי אופניים חשמליים למבוגרים בישראל. כך ניתן לזהות גם עובדות חשובות לגבי מנעולים שנבדקו בקפדנות לפני שהוצגו לשוק הרוכבים ולגבי דגמים שכוללים למשל כיסוי נגד אבק, שמתאים להגנה במקומות מסוימים.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?