האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

השקעות נדל"ן? כן, זה ממש כאן בקצה האצבעות שלכם

פעם זה היה מגרש המשחקים הפרטי של הטייקונים, היום זה כבר חוף ים פתוח שבו כל אחד יכול לשחות עם הכרישים, גם למרחקים קצרים וגם למרחקים ארוכים – השקעות נדל"ן, אפיק ההשקעה שהופך ליותר ויותר פופולארי ולא בכדי. אז איך עובד הנושא הזה של השקעה בנדל"ן עבור האדם הפרטי? כמה אפשר להרוויח בזה? עד כמה זה בטוח? ממה צריך להיזהר? את כל התשובות לכל השאלות, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

השקעות נדל"ן – איך זה עובד?

כמו כל השקעה מכל סוג ובכל אפיק, גם בהשקעות בשוק הנדל"ן הסוד הגדול הוא לקנות נמוך ולמכור גבוה. את המדיניות הזאת אפשר ליישם בשלל צורות כמו רכישת נכסים, השבחתם ומכירתם או העמדתם להשכרה. אפשר גם להצטרף או ליזום פרויקט בנייה חדש בתחום המגורים, המסחר או התעשייה ולמכור את הנכס המוגמר. בכל המקרים האלה, ובמקרים רבים נוספים, אתם קונים/ משקיעים נמוך ומוכרים/ מרוויחים ביוקר. הבעיה? שאם הייתם יכולים לעשות את זה בעצמכם, כבר הייתם עושים את זה ופה למעשה נכנסת הזירה הפורחת של השקעות נדל"ן גם בארץ וגם בעולם.

זירה זו מבוססת על חברות השקעה המתמחות ספציפית בתחום הנדל"ן ומאתרות עבורכם הזדמנויות השקעה אטרקטיביות גם בארץ וגם בעולם. לאחר שנמצאה הזדמנות השקעה טובה, ניתנת האפשרות לכל אדם להצטרף להשקעה עם סכומים נמוכים יחסית, החל מ-25,000 דולר. זה השלב בו אתם בוחנים את ההשקעה, מחליטים האם היא מתאימה לכם ומשקיעים את הסכום שעומד לרשותכם בכפוף לסף המינימום. במימוש ההשקעה, אתם מקבלים את הרווח היחסי המגיע לכם בהתאם לגובה ההשקעה שלכם. יש הקוראים לזה השקעה חברתית, אך בפועל מדובר במודל שהופך ממש לסטנדרט בעולם הנדל"ן.

סיכונים, תשואות וממה צריך להיזהר?

האפיק של השקעות נדל"ן נחשב לאפיק בטוח מאוד ביחס לאפיקים אלטרנטיביים שיודעים להציע תשואות דומות. שוק הנדל"ן הוא שוק יציב בדרך כלל, נשען על מגמות ארוכות טווח וקל מאוד לחיזוי עבור אנליסטים ומקצועני השקעות בתחום הנדל"ן. יחד עם זאת, למרות תפיסת הביטחון הנלווית לנכס בנוי וקבוע בתוך הקרקע, עולם הנדל"ן נושא בתוכו גם סיכונים ובמרבית המקרים, הסיכונים האלה מגיעים לא מהשוק אלא מהאנשים המעורבים וזה המקום לציין ממה צריך להיזהר. כאשר אתם מצטרפים להשקעת נדל"ן, אתם רוצים לוודא שאתם עושים את זה דרך גורם מקצועי אמין, בעל מוניטין, כזה שמופיע בתקשורת וחשוף לעין הציבורית. גורם מקצועי עם קבלות, שעובד בשקט ולא מנסה לעשות גלים וכזה שמעניק לכם מעטפת משפטית הרמטית, שתגן עליכם מעבר כמובן למעטפת מקצועית בטופ של הטופ בתחום של השקעות נדל"ן.

מרבית המקרים של השקעות כושלות בתחום הנדל"ן הם תוצרים של חברות קיקיוניות עמוסות בהבטחות אך חסרות אנשי מקצוע, חסרות רוח השקעה בריאה, חסרות איתנות פיננסית וחסרות עוד דברים רבים אחרים שנדרשים בעולם ההשקעות בכלל. הבחירה הקשה ביותר עבורכם בכניסה לתחום היא הבחירה בחברת ההשקעה ולא בהשקעה עצמה. ומה לגבי התשואות? התשואות בתחום של השקעות נדל"ן הן תשואות יפות שיכולות להציע לכם אלטרנטיבה לקרן השתלמות מחד או למשחק מסוכן במניות מאידך, אבל תמיד הרבה הרבה יותר בטוח.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?