האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

טיפים לבחירת מתנה ליולדת

מחפשים טיפים לבחירת מתנה ליולדת? רוצים לדעת איך לבחור מתנה מוצלחת עבור האישה או אולי עבור קרובת משפחה או חברה לכבוד הלידה? הגעתם למקום הנכון.

אשתך, אחותך, או אולי קרובת משפחה אחרת שלך, בדיוק ילדה לאחרונה? או שאולי זו דווקא קולגה מהעבודה, ידידה או החברה הכי טובה שעומדת ללדת? אז קודם כל, שיהיה במזל טוב. ועכשיו, אתם בטח שואלים את עצמכם מה לקנות בתור מתנה לכבוד הלידה. אולי אפילו חיפשתם מתנות ליולדות ברשת או בחנויות פיזיות המיועדות לאם ולתינוק, ואולי אפילו מצאתם את עצמכם אובדי עצות בשל המבחר העצום הקיים.

איך לבחור מתנה ליולדת

רוצים לדעת איך בוחרים מתנה ליולדת בצורה נכונה? מעוניינים למצוא מתנה מוצלחת ליולדת (כלומר, כזו שבטוח אי אפשר לפספס ולטעות איתה)? אם כן, אז תשמחו לשמוע שהכנו עבורכם 6 טיפים לבחירה נכונה של מתנה ליולדת:

1. ראשית, כאשר בוחרים מתנה לאם או לתינוק –  חשוב מאוד לבחור במוצרים המכילים רק חומרים טבעיים, או בכאלה העשויים מחומרים איכותיים בלבד. לדוגמא, אם מדובר בקרמים או תכשירי טיפוח למיניהם, חשוב שלא יכילו פראבנים, אלכוהול, יותר מדי בישום, או מרכיבים מזיקים אחרים. ואילו אם מדובר, למשל, בבגדים לאם או לתינוק – רצוי שיהיו עשויים 100% כותנה, ושהבד יהיה חלק ונעים.

2. בנוסף, זכרו שאימהות טריות ותינוקות רגישים במיוחד לריחות, ולכן הימנעו מרכישת מתנות ריחניות במיוחד, כמו בשמים, או אפילו מאכלים בעלי ריח חזק.

3. חשבו על מתנות שכל אמא טרייה צריכה, דווקא בתקופה הזאת, יותר מהכל. למשל, משחת החתלה, משאבת חלב, מנשא לתינוק, מוצצים, בגדים לתינוק וכו' – כל אלו דברים שברור שכל אמא טרייה צריכה אותם במיוחד. כלומר, מדובר במתנות שימושיות, שאי אפשר לטעות איתן. ולכן, אם אתם מחפשים מתנה ליולדת – כדאי לכם להתרכז במתנות מהסוג הזה.

4. האריזה של המתנה יכולה להיות יפה, מרגשת וכיפית בפני עצמה. האריזה מעוררת את תחושת ההפתעה אצל מקבלת המתנה, והיא מסקרנת ומעלה את הציפייה כלפי פתיחת המתנה. ולכן, ארזו את המתנה בצורה יפה ומושכת, או בחרו במתנות ארוזות מראש. בנוסף, אתם יכולים להוסיף אלמנטים מיוחדים כמו סרט כחול או ורוד, בהתאם למין התינוק או התינוקת.

5. הוסיפו ברכה מרגשת מלב או לב. מדובר בדרך נהדרת כדי להפוך כל מתנה לאישית ולכיפית יותר. הרי הרבה יותר כיף ומרגש לקבל מתנה הכוללת גם ברכה אישית, שמראה ליולדת עד כמה אתם שמחים בשבילה ונמצאים שם בשבילה.

6. כדי להיות בטוחים שאתם קונים ומעניקים רק את הטוב ביותר עבור היקרים לכם, העדיפו לרכוש רק מחנויות אמינות ו-ותיקות לאם ולתינוק, הנחשבות למובילות ואיכותיות.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?