האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

טיפים לגילוח פשוט ויעיל

גילוח הוא אחד הדברים הכי חשובים בשגרה היומיומית. מאז ומתמיד היינו ערים לתופעה זו, בעיקר במספרות, ובעיקר בפרסומות, עם שלל סוגי סכינים ושיטות לגילוח מוצלח. אין ספק שמבחינת סכינים יעילים, נכונים ופשוטים, הסכינים של ג'ילט תמיד יעשו את העבודה. מהי הדרך הכי טובה להתגלח? ואיזה סכין הכי כדאי לבחור?

להתגלח בקלות עם ג'ילט

אין ספק – ג'ילט היא אחת החברות הפופולריות ביותר בכל מה שקשור לטיפוח וגילוח באופן יומיומי. נמאס לכם להיאבק עם השיער המיותר ולהתגלח בצורה מאתגרת? מחפשים סכינים טובים יותר? ג'ילט היא השם הכי חזק בשוק בכל מה שקשור לסכיני גילוח, ויכולה להציע מגוון רב של סכינים המתאימים לכל אחד באופן אינדיבידואלי.

אם אתם מחפשים סכין גילוח עם שם חזק בשוק ואחד המובילים בארץ ובעולם, ג'ילט הוא הסכין הטוב ביותר בשבילכם. אך השם אינו מספיק – הסכינים מיועדים לגילוח מדויק וללא חתכים, וצריך גם לדעת איך לשמור עליהם בצורה הנכונה.

סכין גילוח הוא כלי שהושקעה בו מחשבה רבה במטרה להעניק חווית גילוח טובה ויעילה יותר, במינימום חתכים, אם בכלל. המטרה היא לגלח את העור בצורה חלקה ולא להיחתך או להשאיר צלקות. כיום יש לא מעט סכיני גילוח בשוק, אך מומלץ ללכת על שם חזק כמו ג'ילט.

מהי הדרך הנכונה להתגלח?

כל אחד מעדיף להתגלח בצורה הנוחה לו, כשהמטרה היא לגלח את השיער, להישאר חלק, ולא להיפצע אך זהו לא תמיד המצב. כיום, ג'ילט מציעה לא מעט סכיני גילוח גם לגברים וגם לנשים, כשהטכנולוגיה משתנה מדי יום והסכינים משתדרגים בהתאם.

אם אתם בעלי עור רגיש כדאי שתבחרו בסכין עם יותר להבים על מנת שהגילוח ייצא חלק יותר מבלי לפצוע את העור, רצוי עם קצף גילוח לעור רגיש על מנת להשלים את העבודה. מומלץ לנצל את הלהבים הקיימים עד תום לפני שאתם מחליפים ללהבים חדשים.

סכין בעל כמות להבים גדולה יותר יביא לגילוח יותר מדויק אך יכול לפספס שיערות מאוד נקודתיות באיזורים מאוד ספציפיים כמו השפתיים או האף למשל. לג'ילט יש סכינים מיוחדים הכוללים להב נוסף בגב המחסנית בדיוק לאיזורים כאלה ולגילוח הכי מדויק שיש.

למה להשתמש בסכיני גילוח של ג'ילט?

ג'ילט היא אחד השמות הכי חזקים בשוק, והרבה אנשים יעדיפו מותג מוכר, בטח בכל מה שקשור לגילוח הפנים שלהם. סכיני הגילוח משתדרגים בכל תקופה, ומותאמים לכל סוגי העור, עם מספר להבים מופחת ומוגדל, כך שהגילוח מתאים לכל סוגי השיער והעור.

בנוסף, ניתן גם להשתמש בקצף הנלווה לסכין הגילוח ולקבל את החוויה השלמה שתעניק לך עור חלק יותר ללא שיערות וללא כל פציעות. בעזרת קרם גילוח ניתן להוסיף לחות לעור ובכך לרכך שיערות, גם שיערות קשיחות יותר הניכרות בעיקר בפנים, ולגלח גם אותן בצורה מדויקת וחלקה.

מומלץ להשתמש בקרם גילוח בזמן הגילוח. כך, תוכלו גם לעבור על איזורים שכבר גילחתם ולהחליק אותם באופן סופי. בנוסף, הקרם גם מרגיע את העור לאחר הגילוח והעור מרגיש רענן ובריא יותר. השאלה היא, מה יותר עדיף, קצף גילוח או ג'ל גילוח של ג'ילט? ההעדפה היא ג'ל גילוח, שהוא בעל אפשרות הקצפה עשירה יותר, מעניק יותר לחות לגילוח חלק ומדויק יותר.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?