האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

עברת לעבודה מהבית? טיפים לתכנון המשרד החדש

אם אתם בעלי עסק חדש או שאתם מעוניינים להרחיב את העסק שלכם, תכנון משרד יהיה הצעד ההגיוני הבא. איך בכלל מתכננים משרד? איך ניגשים לעיצוב משרד ותחום האדריכלות? ובאיזו חברה כדאי לבחור על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר? כל התשובות במאמר זה.

תכנון משרד ברמה מקצועית

אם אתם חושבים על תכנון משרד חדש, כדאי לחשוב על זה בצורה רצינית ומעמיקה למדי. תכנון ובניית משרד חדש הוא לא דבר של מה שבכך. בהמשך חובה גם לחשוב על העיצוב בו הייתם מעוניינים למשרד או המשרדים שלכם וכאן גם נכנס תחום עיצוב הפנים ואדריכלות.

בשלב הראשון מומלץ לערוך מחקר על תחום תכנון ועיצוב משרד. כשתדעו פחות או יותר לאן אתם מכוונים, ומה אתם באמת צריכים למשרד שלכם, תוכלו לסנן חברות רבות ובכך להתמקד בכמה חברות מאוד ספציפיות הנותנות שירות בתחום זה.

לאחר שחקרתם מעט על הנושא ולמדתם קצת יותר, תוכלו להגיע לשלב השני: בירור המחירים בשוק ויצירת קשר עם חברות מובילות בתחום תכנון משרד. נסו לחשוב על המשרד האידיאלי בראשכם, והעבירו את זה לאנשי הצוות בחברות השונות. כך תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולהעביר את הרעיון בצורה המושלמת.

בשלב השלישי, הגיע הזמן לבחור חברה שתספק לכם את השירות ותגשים לכם את החלום לקראת המשרד המיוחל עליו חלמתם כבר זמן רב. כדאי לשים לב לדברים הבאים: המלצות, ביקורות, שירותים אותם החברה נותנת ועד כמה הם נרחבים ומפורטים, ליווי של צוות צמוד – זהו אחד הדברים החשובים ביותר בשירות.

כשצוות מקצועי ילווה אתכם ויפקח על ההליך בצורה אישית ואינטימית יותר, גם לכם וגם להם יהיה הרבה יותר קל מבחינת תיאום ציפיות והשגת התוצאה האידיאלית הנדרשת להשלמת המשימה.

מהו המשרד המושלם בשבילכם

תמיד היה לכם חזון למשרד המושלם? הגיע הזמן להביא אותו לשולחן ולהציג אותו בפני החברה אותה שכרתם. כמו כן, שימו לב לרמת שיתוף הפעולה ועד כמה הם באמת באים לקראתכם. דבר זה חשוב בכל שירות ולא רק בתחום זה.

בנוסף, חשוב גם לשים לב לשירותים אותם מציעה החברה ולראות מה הכי מתאים לכם. למשל, חשבתם על הריסת קיר? חשוב לוודא שלחברה יש היתרים מתאימים לפירוק והריסה. חושבים דווקא על התקנת מערכות זכוכית בחלל סגור ולאו דווקא קיר? חשוב לציין זאת בפני החברה כבר בהתחלה על מנת למנוע בלבול מיותר.

החברה המתאימה תציע לכם גם שירותים עליהם לא חשבתם, כמו למשל הכנה לגילוי וכיבוי אש, עבודות אינסטלציה וביוב, מערכות חכמות כמו בבתים חכמים, ומערכות התקנת זכוכיות במידה והמשרד מתוכנן להתקנת זכוכיות בחלל אינטימי סגור.

חברות אלו אמורות להציע גם התקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, התקנת גלאי עשן וספרינקלרים, ריצוף מקצועי ועוד הרבה. חשוב לבדוק בדיוק מה אתם מקבלים בתמורה למחיר בפרויקט. זיכרו, ככל שיהיה לכם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך ותדעו בדיוק מה אתם מקבלים, ואף תהיו מעורבים בתהליך עצמו, תוכלו להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולקבל את המשרד עליו תמיד חלמתם.

תכנון משרד הוא תהליך מורכב ורצוי לשכור את שירותיה של חברה המובילה בתחום ואף עם ידע בתחומים נוספים על מנת לקבל את המקסימום מבחינה מקצועית ושירותית כאחד.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?