האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

להיכנס להייטק עם תכנות של גדולים

ללמוד JavaScript כמו הגדולים

תמיד חלמתם להיכנס לתחום ההייטק אבל לא ידעתם איך? עם קורס Java script תוכלו להיכנס בקלות לענף ואפילו להצליח בגדול.

Java script היא שפת תוכנה דינמית אשר מאפשרת לכם לבצע פעולות מורכבות בדפי אינטרנט. בנוסף היא מאפשר לנו ליצור ולעדכן תוכן, להנפיש תמונות וכו'..

זו טכנולוגיה אשר מתקדמת ומתפתח במהירות רבה. המון חברות הייטק מתעסקות ב- Java script ודורשות מהעובדים שלהם להכיר את שפת תוכנה זו כיוון שהיא בסיס להמון שפות תוכנה שונות ותעזור לכם להכיר אותם במקצועיות רבה יותר.

למי מתאים הקורס?

קורס Java script מתאים לכל אלו אשר אוהבים מחשבים. אלו אשר אוהבים לתכנת וליצור דברים בעזרת המחשב. אלו אשר פחות מתחברים לעולם התוכנה ומדעי המחשב הקורס פחות ידבר אליהם וכנראה יתקשו בלמידת חומר הקורס.

בנוסף, הקורס מתאים לכל אלו אשר רוצים לפתח את עצמם הן אישית והן בקריירה. ככל שהידע שלכם יהיה נרחב יותר כך תצליחו יותר. ישנם המון קשרים בין שפות תוכנה. ככל שתכירו יותר שפות תוכנה כך האופציות יהיו לכם יותר אופציות פתוחות בפניכם בזמן העבודה מול התוכנה.

עם זאת, כאלו אשר אין להם ניסיון בעולם התכנות ורוצים להתחיל ללמוד ולהיכנס לעולם ההייטק יכולים לעשות זאת איתנו בקורס Java script.

מה לומדים בקורס ?

בקורס Java script אנחנו קודם כל נכיר את השפת התוכנה עצמה. נכיר איך היא עובדת ולמה אנחנו בכלל צריכים אותה. לאחר מכן נצלול לעומק החומר ונתחיל ללמוד מתחביר השפה, שימוש בפונקציות מתקדמות, שילוב עבודה עם HTML, React ועוד מספר ספות תוכנה המתקשרות ל- Java script.

בקורס עצמו לא תלמדו רק את החומר תיאורית על הנייר אלא, תתנסו לכל אורך הקורס, תאגרו את עצמכם ותצברו ניסיון רב אשר יעזור לכם להתקבל למקומות עבודה בקלות רבה יותר.

קורס Java script בעולם העבודה

כפי שהבנתם המון חברות בעולם ובארץ עובדות עם Java script. הסיבה לכך היא ש Java script מציע לנו מגוון רחב של פעולות ומשלב בתוכו המון ספריות שונות של שפות תוכנה. השילוב הרחב הזה מעניק לחברות יד רחבה יותר ליצור דברים בקלות רבה עם הידע הנדרש. ברגע שתלמדו Java script תוכלו למנף את עצמכם בשוק העבודה לכבוש פסגות שחלמתם עליהם.

מה מיוחד ב- קורס Java script?

קורס Java script הינו יחסית קצר, כ- 4 ימים. כך שתוכלו ללמוד את החומר במהירות יחסית רבה. לאחר הקורס תוכלו לתרגל המון עם התוכנה. אנו דוגלים בתרגולים וניסיונות ככל האפשר. ככל שתתרגלו יותר, תשאלו ותחקרו כך תדעו יותר. אצלנו בקורס נלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים בהקשבה והבנה רבה ועם יחס אישי לכל אחד. יתרה מזאת, נעניק לכם ליווי צמוד לכל אורך הקורס ולאחריו בכדי תוכלו לחוות חווית למידה מהנה ויעילה.

לאלו אשר מתקשים ללמוד בכיתות גדולות פתרנו את הבעיה. הכיתות לימוד שלנו יהיו לעד 12 תלמידים. כך שאם תוכלו להפיג את הפחד והחשש מאיבוד ריכוז מריבוי תלמידים בכיתה. בנוסף לכך, מי שמעביר את הקורס, יניב ארד, הוא אחד המורים הטובים ביותר בארץ ללימודי מדעי המחשב ושפות תוכנה. יניב נמצא בתחום המון שנים והעביר אין ספור קורסים לאלפי תלמידים אשר ברגע זה מצליחים ומגשימים את החלום שלהם. אז אם גם אתם רוצים להצליח בעולם ההייטק ולהגשים את החלום שלכם אז הקורס הזה בשבילכם.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?