האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

למי מתאים ללמוד קורס תזונה?

אין ספק שללכת ללמוד קורס תזונה מקצועי יעזור לכם להבין קצת יותר את הגוף שלכם ואף את הגוף של הלקוחות שלכם כשתיכנסו לתחום באופן רשמי. קורס תזונה מקצועי משלב תפריט רצוי ועובדות מדעיות על מנת לדעת יותר איך הגוף עובד ומה הוא באמת צריך.

להיות בריאים יותר עם קורס תזונה

תמיד חשבתם שאתם לא בריאים מספיק? אתם לא היחידים. הרבה אנשים לא באמת מבינים את הגוף שלהם ואת הליך העבודה. כמה קלוריות צריך, כמה חלבונים צריך, כמה שומנים באמת הגוף אמור לצרוך? כל הדיאטות בעולם לא תמיד מספיקות ולא תמיד מסבירות את הכל בצורה מדויקת.

קורס תזונה מקצועי בא להחליף את הדיאטות השונות ולעזור גם לעצמכם וגם לאנשים אחרים. מה יותר טוב מלעזור לזולת להיות בריאים יותר ועל הדרך גם ללמוד יותר על הגוף האנושי? קורס תזונה מקצועי יעזור לכם בשיפור התזונה שלכם ושל הלקוחות שלכם.

למה כדאי ללמוד קורס תזונה?

שימו את עצמכם במקום המטופלים שלכם. במשך שנים אנשים מחפשים את התפריט המושלם בשבילם, ואפילו שנדמה שאין אחד כזה, בקורס תזונה מקצועי ניתן ללמוד איך לפתח תפריט מותאם לכל אחד שרק מחפש להתאים עצמו לתזונה המושלמת.

קורס תזונה מתאים גם לאנשים שהם ספורטאים ומעוניינים להקצות את התזונה שלהם במובן יותר ספורטיבי. כך, התזונה תתאים בדיוק לאימונים, לפני ואחרי אימון, ותעזור להם בשגרה בדרך לשיפור ביצועים והישגים ספורטיביים גבוהים יותר.

כמה קלוריות כדאי לי לאכול? כמה חלבונים אוכלים ביממה? מהם שומנים טובים? ועוד. אלו שאלות שאנו שואלים את עצמנו כל יום, כמעט ללא מענה. נדמה שאף אחד לא באמת יודע את התשובות המדויקות והמדעיות, יש לציין, ומרבית האנשים מסתמכים על אנשי מקצוע שלא באמת מבינים את הכמויות, וזה דבר מאוד קריטי בכל מה שקשור לתזונה.

מה לומדים בקורס תזונה מקצועי?

בקורס זה ניתן ללמוד על מערכת הגוף וכיצד התזונה משפיעה עליה. אפשר להבין יותר מה אנחנו אוכלים ועד כמה זה משפיע על הגוף שלנו מבחינה תזונתית ומדעית כאחד. בעוד שמרבית הקורסים מתמקדים רק במובן התיאורטי, בקורס תזונה מקצועי מתמקדים גם במדע ועד כמה זה קריטי לגוף.

מטבוליזם הוא דבר חשוב בכל מה שקשור לתזונה. אצל כל אחד המטבוליזם וחילוף החומרים הוא אחרת, ובהתאם לכך גופו מתפקד. נושאי הקורס משתנים ממקום למקום אך בקורס תזונה מקצועי המתבסס גם על דברים מדעיים, ניתן ללמוד את מאזן הגוף בשלמותו, מיתוסים שונים על תזונה, מהן הכמויות המומלצות ביום לפי תפריט מותאם, ומהם האספקטים לבניית תפריט תזונה.

ניתן גם ללמוד על בדיקות תזונתיות שעושים מדי תקופה על מנת להבין מה בדיוק הולך לנו בגוף. זה יכול לכלול בדיקות גנטיות שונות, בדיקות קיבה ומעי, אי-סבילות למוצרים מסוימים כמו גלוטן, צליאק וכו', ומהי סוג התזונה המתאים לנו ביותר על ידי בדיקות דם פשוטות.

כמה עולה ללמוד קורס תזונה?

מחיר קורס זה כפוף לשינויים, אך הוא עשוי להתחיל מ-2,400 ש"ח. כמובן, ככל שהקורס מקיף יותר, כך הוא יעלה בהתאם ויש לקחת זאת בחשבון. קורסי תזונה מקצועיים לרוב, לא נחשבים לקורסים יקרים מדי.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?