האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

מלון בראשית – מדוע אתם מוכרחים לבקר בו? (דעה של אבא בחופשה)

ככל הנראה כבר יצא לכם לשמוע לא מעט דברים על מלון בראשית, אך האם יצא לכם לצאת לחופשה בו? אם עדיין לא יצא לכם לבקר במלון הזה, יש לכם הזדמנות לצאת לחופשה שלא תוכלו לשכוח אותה. אומנם העלויות של המלון בהשוואה למלונות אחרים הן גבוהות, אך בו בזמן אתם מקבלים הרבה מאוד יתרונות שלא תוכלו למצוא בשום מלון אחר.

אל תורידו את האפשרות הזאת מהשולחן רק בגלל העלויות הכספיות, שווה לכם לשקול את האפשרות הזאת – כי זוהי יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. בטח עכשיו שהשמיים סגורים, אתם צריכים לחשוב על אפשרויות הכי טובות לחופשה בארץ. מבין כל המלונות שעומדים לרשותכם, מלון בראשית הוא ללא ספק המלון הכי טוב שאליו תוכלו לצאת לחופשה.

מלון בראשית זכה כמעט בכל תחרות אפשרית

אם אתם לא מאמינים לסיפורים על המלון, אז אתם פשוט צריכים לראות את התחרויות השונות שבהן המלון זכה. כמעט בכל תחרות שבה הוא משתתף, הוא לוקח את אחד מהמקומות הראשונים – לא מזמן המלון זכה בתחרות בריכות המלון הכי יפות בעולם. כך שאם מתחשק לכם לצאת לחופשה באחת מהמלונות הכי מעוטרים שיש, אתם לא באמת צריכים לטוס לחו"ל.

לא צריך לנסוע עד אילת בשביל חופשה בליגה אחרת

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי בכדי שהם יוכלו ליהנות מהמלונות הכי טובים שיש, הם צריכים לנסוע עד לאילת הרחוקה – אך מי אמר שזוהי חייבת להיות המציאות? מלון בראשית ממוקם במצפה רמון, כך שאתם לא באמת צריכים להרחיק עד לאילת הרחוקה. מדובר על נסיעה יחסית קצרה אפילו ממרכז הארץ, ואחרי נסיעה לא ארוכה במיוחד – אתם תוכלו ליהנות מאחד מהמלונות הכי טובים שיש.

תזכרו – אתם לא יוצאים לחופשה בכל שבוע

זה נכון שהעלויות הכספיות הן יחסית יקרות, אך בו בזמן אתם צריכים לקחת בחשבון שאתם לא יוצאים לחופשה בכל שבוע. לכן מותר לכם פעם בשנה לפנק את עצמכם בחופשה באחד מהמלונות הכי טובים שיש, כי רק כך תוכלו באמת להרגיש שאתם יוצאים לחופש. חופשה במלונות אחרים לא באמת תסייע לכם לצבור כוחות והיא לא באמת תשרה עליכם אווירה של חופש אמיתי – מגיע לכם חופשה ברמה הכי גבוהה שיש.

חופשה באחד מהמקומות הכי יפים בישראל

כאשר אתם חושבים על החופשה הבאה שלכם, אתם מוכרחים לחשוב היכן תוכלו לנפוש גם מבחינת מה שתוכלו לראות. כל מי שביקר אי פעם או יצא לחופשה במלון בראשית יספק כי מדובר על אחד מהמקומות הכי יפים בישראל כולה. המלון נמצא ממש שפת מכתש רמון, ובכל פעם שתסתכלו מהמרפסת אתם תהיו נדהמים מהמראות שאתם רואים. לעיתים זה יהיה שווה יותר מכל חופשה, ואתם לא תרצו בכלל לחזור הביתה.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?