האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

מתנה מקורית ליום האישה – יש דבר כזה?

איך לבחור מתנה מקורית לבת הזוג שלך גם אחרי היכרות של שנים

יום הולדת, יום האישה, תאריך החתונה – אתה לא באמת צריך סיבה מיוחדת כדי לקנות לבת הזוג שלך מתנה מפנקת, אבל אין ספק שגם המועדים הקבועים במהלך השנה הם רבים ולעתים אפילו סמוכים למדי זה אל זה. בדיוק בגלל זה ובעיקר אם אתם ביחד כבר הרבה שנים, בחירת מתנה מקורית עבור האישה, הופכת למשימה מאתגרת ככל שהזמן חולף. דווקא במערכת יחסים ארוכה, שבה אתם כבני זוג כבר מכירים אחד את השני היטב – כדאי "לנצל" את הקרבה הזו ולקנות מתנה שיש בה ערך מוסף והיא ייחודית, כאשר הפריט עצמו לא חייב להיות יקר.

מה הופך מתנה למקורית?

לא צריך להיבהל מהמושג "מתנה מקורית" ואם חשבת שהכוונה היא בהכרח לטבעת זהב עתיקה או משהו בדומה לזה, תתפלא עד כמה היית רחוק מהמציאות. כל אישה היא עולם בפני עצמה ומכאן שיש מי שאכן תשמח לקבל תכשיט יוקרתי ותראה בו מחווה מקורית ויוצאת דופן, אך במקביל ישנן נשים שיקבלו כשי ליום ההולדת שלהן נעלי עקב נחשקות, שהן מזמן כבר רצו לרכוש לעצמן – וירגישו שמדובר בשי הכי מקורי שהן אי פעם קיבלו.

המסקנה היא – מקוריות היא עניין אינדבדואלי ודווקא נדרשת היכרות מעמיקה בין בני זוג, בכדי שכאשר יש לאחד מהם יום הולדת, השני יידע להעניק לו את הפריט שהוא הכי רצה לקנות. מקוריות באה לידי ביטוי בהתעלמות מכל מה שלכאורה "נכון" ו"מקובל" לקנות כמתנה לחגיגה, תוך שימת לב לרצונות סמויים ובקשות נסתרות של החצי השני שלך וכחלק מרצון עמוק וכנה להגשים לבת הזוג את החלומות שלה, גם אם ספציפית אצל האישה שלך מדובר דווקא בזוג נעליים מסוים.

להפתיע עם בילוי משותף מלבד הענקת המתנה עצמה

אם התקציב מאפשר, כדאי לשלב את המתנה עם זמן איכות שתוכלו לבלות יחד: אין ספק שתקופת הקורונה לא היתה פשוטה לזוגות אוהבים ומכאן שגם אתם בוודאי מתגעגעים לבילויים. ארוחה במסעדה, יציאה לפאב או אפילו התעמלות בשניים – כשבסוף הערב תעניק לה את המתנה שרכשת עבורה, יהיו כיפיים ויהפכו את כל המאורע שאותו את חוגגים, למיוחד עוד יותר.

לחגוג עם בת הזוג ועם המשפחה שלה? בהחלט כן

בתאריכים שהם לא בהכרח רומנטיים בהגדרתם, למשל כאשר האישה שלך חוגגת יום הולדת, כדאי לחשוב על צירוף חברים ובני משפחה שלה לשמחה. כאשר יחסיה של בת הזוג עם האנשים הללו הם קרובים, היא תשמח במיוחד לחגוג גם איתם ולא תשכח לך את המאמצים שתעשה, כדי לשלב את כל האהובים שלה בחגיגת יום הולדתה. נסה לחשוב, בכל מקרה, על בילוי אינטימי של שניכם בלבד בסוף החגיגה מרובת המשתתפים, כך שהמסיבה לכבוד התאריך המיוחד שלה תסתיים בתחושה שאתה היית ונשארת האדם הכי קרוב אליה בעולם.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?