האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

סיפרו לך פעם על פאנלים סולאריים?

אחת מהסיבות שאומרים לנו להתקין פאנלים סולאריים בבית או בעסק היא בגלל שמדובר על עסקה מאוד משתלמת. אך חשוב מאוד שתסתכלו על כל הצדדים של העסקה, רק כך תוכלו לבצע את העסקה בלב שלם. לא משנה באיזה מצב אתם נמצאים, מדובר על עסקה עם לא מעט חששות מהצד שלכם – למרות שרוב החששות הם לא לגמרי חששות מוצדקים.

כמובן שאנו מבינים לגמרי את ההתלבטות שלכם, בכל זאת מדובר על נושא שהוא מאוד רציני. לכן רגע לפני שאתם עושים בחירה כל כך משמעותית, אנו נסייע לכם להסתכל על המצב מנקודות מבט שונות – כך שתוכלו להיות שלמים עם הבחירה שאתם עושים. התקנת פאנלים סולאריים בשורה התחתונה היא מאוד משתלמת – אז מה אתם כן צריכים לדעת שאתם מתקינים אותם?

ההתקנה הראשונית היא לא זולה

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת היא שהתקנת פאנלים סולאריים היא לא עסק זול. ההוצאה הראשונית שלכם עשויה להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים, הוצאה שאם נודה על האמת לא כל אחד יוכל לעמוד בה. לכן אם אתם עומדים לעשות את המהלך הזה, אתם צריכים להיות בטוחים שיש לכם יכולת לשלם את הסכום הראשוני – אחרת אתם לא תוכלו להוציא את המהלך הזה לפועל.

אל תחשבו על הטווח הקצר

הרבה מאוד אנשים רוצים לראות שינוי של כאן ועכשיו, אך כאשר מדובר על התקנת פאנלים סולאריים מדובר על שינוי שהוא לטווח הרחוק. אם אתם תסתכלו אך ורק על מה שקורה בטווח זמן מידיי, אתם תגלו כי לא רק שלא הכנסתם כסף – אתם הוצאתם הרבה יותר על ההשקעה בפאנל. כך שאם אתם מאלה שרוצים לראות שינויים מידיים, אולי האפשרות הזאת היא לא הנכונה בשבילכם – קחו זאת בחשבון.

הגיע הזמן להפסיק לשלם על החשמל

אז איך בדיוק כולם אומרים שהתקנת פאנלים סולאריים היא משתלמת? כי אתם יכולים להפסיק לשלם לחברת החשמל. אתם יכולים לצרוך כמה חשמל שאתם רוצים, וכל זה יהיה לגמרי בחינם בזכות אותם פאנלים שהתקנתם על הגג של הבית או של העסק שלכם. כך שזה ללא ספק יכול להיות שינוי מאוד מרענן, שינוי שאולי עד לא מזמן היה נראה כמו שינוי שלא הייתם יכולים לבצע אותו בפועל.

בעוד כמה שנים אתם תתחילו להרוויח

כאשר אתם מנסים להבין איך התקנת פאנלים סולאריים היא משתלמת, אתם צריכים להסתכל קצת יותר רחוק. אם תעשו חישוב של כמה שנים קדימה, אתם תגלו כי בשלב מסוים הוצאות החשמל שאתם חוסכים – ובנוסף האנרגיה שאתם מוכרים לחברת החשמל תכסה את ההוצאה הגדולה. כעבור מספר שנים אתם תגיעו למצב שבו ההוצאה כולה כוסתה, והחל מאותו רגע אתם רק מרוויחים מאותם פאנלים שהתקנת על הגג שלכם.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?