האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

עבודה מהבית בתקופת הקורונה

כמה טיפים לגבר שעובד מהבית בתקופת הקורונה במיוחד למגזין "אבות"

בתקופת הקורונה השתנו לא מעט דברים שאנו רגילים אליהם, וגם לא מעט מקומות עבודה שינו את דפוס העבודה שלהם מקצה לקצה. לא מעט מקומות עבודה עברו למתכונת של עבודה מהבית, כל זאת על מנת למנוע הדבקה – אך לאפשר למקום העבודה להמשיך לעבוד באתה התפוקה שהוא היה עובד עוד לפני הקורונה.

אך למרות שזה עשוי להישמע מפתה מאוד, עבודה מהבית היא לא ממש פשוטה כמו שאתם נוטים לחשוב. יכולות להיות לא מעט הסחות דעת שיהפכו את העבודה לבלתי אפשרית, ואתם תמצאו את עצמכם בבעיה רצינית. מצד אחד יש לא מעט הסחות דעת, ומצד שני הבוס ירצה לראות אתכם עובדים ומביאים תוצאות. אז איך ניתן לעבוד מהבית כמו שצריך ולהביא את התפוקה הטובה ביותר?

תשמרו על השעות הרגילות כמו בעבודה

למרות שאתם עובדים מהבית, וזה עשוי להיות מאוד מפתה לקום מאוחר על מנת להתחיל את העבודה – זה לא מומלץ בכלל. חשוב מאוד שתשמרו על השעות שאליהן הורגלתם במקום העבודה, כך שתוכלו לדעת מתי אתם מתחילים את העבודה ומתי אתם מסיימים אותה. כל שינוי, אפילו השינוי הקטן ביותר עשוי להוציא אתכם מאיזון – ולהביא למצב שתתקשו לשמור על התפוקה הרצויה.

תעשו לעצמכם פינת עבודה בתוך הבית

אומנם ככל הנראה העבודה שלכם תתבצע דרך המחשב הנייד, אך עדיין חשוב מאוד שתהיה לכם פינה מסוימת שבה אתם תהיו כאשר אתם עובדים. עבודה מהבית יכולה להיות מאוד מאתגר, ואתם צריכים לנסות לדמות לעצמכם את סביבת העבודה שאליה הורגלתם עד כמה שאפשר. לכן אם תעשו לעצמכם פינת עבודה בבית, יהיה לכם הרבה יותר קל להיות מרוכזים בעבודה – ולא למצוא את עצמכם מוסחים מכל דבר קטן שעלול לקרות.

הרחיקו את הפלאפון – זה ימנע לא מעט צרות

כאשר אתם עובדים מהבית אין אף אחד שיפקח עליכם, ומכאן הסיכוי שלכם להשתמש בפלאפון הוא גבוה יותר. מספיק שתקבלו התראה קטנה, ואתם אוטומטית תרצו לראות על מה מדובר – בכל זאת אתם נמצאים בבית ולא בעבודה. לכן ההמלצה שלנו אליכם היא פשוט להרחיק את הפלאפון מהסביבה שלכם, בדיוק כמו שהייתם עושים אילולא הייתם נמצאים בעבודה. אל תאפשרו לדברים שמסיחים לכם את הדעת להיות קרובים אליכם, זה כמו לתקוע לעצמכם כדור ברגל.

תארגנו לעצמכם הפסקות קבועות

הרצון לצאת להפסקה נמצא אצל כל אחד ואחת מאיתנו, ולכן אנו לא יכולים לתת לזה יד – בטח כאשר אנו מבצעים עבודה מהבית. לכן תדאגו לקבוע לפני כל יום עבודה את השעות הספציפיות שבהן אתם היו בהפסקה, שעות מוגדרות מראש שאתם תפעלו על פיהן בלבד. כך תוכלו למקסם את היעילות שלכם בעבודה, ובו בזמן אתם גם תצאו להפסקות על מנת לרענן את עצמכם.

מילה נוספת מבעלים של חברה שהפך את החברה כולה לעבודה מהבית, טיפים נוספים וחשובים

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?