האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

סובל מקשקשים? כך תשים לזה סוף

כל מי שסבל מקשקשים בחייו יודע עד כמה התופעה הזו לא קלה ואפילו מציקה למדי. קשקשים הם בעצם עור מת שיוצא כשהעור בקרקפת הופך להיות יבש או מגורה. אין ספק שזה אחד הדברים הלא נעימים שיכולים לקרות, אך בדיוק בשביל זה נוצר שמפו נגד קשקשים שיכול לעזור למגר את הקשקשים ולשים להם סוף אחת ולתמיד.

רגע, מה זה קשקשים?

קשקשים הם תאי עור מתים הנושרים מהקרקפת, ונחשב להליך טבעי בכל מה שקשור לבריאות השיער. אך לעיתים, הנשירה גוברת עקב הפרשה מוגברת של בלוטות חלב וכתוצאה מזה, ניתן לראות את הקשקשים, יחד עם תסמינים לא נעימים של גירוי ואפילו גרד. אפשר אפילו לקרוא לזה דלקת עור.

אנשים רבים יסבלו מקשקשים במהלך חייהם, וזה נחשב לדבר נפוץ למדי. שמפו נגד קשקשים הוא דבר מאוד פופולרי, ונדמה שהוא כאן מאז ומתמיד, במיוחד ב-10 השנים האחרונות. ישנם תכשירים רבים לחיזוק השיער והפיכתו לבריא יותר, אך שמפו מיוחד נגד קשקשים מתמקד ספציפית בתופעה המעצבנת וממגרת אותה אחת ולתמיד.

למה יש קשקשים?

אנשים הנוטים לרגישות יתר עקב אלרגיות או שמרים יסבלו יותר מקשקשים במהלך חייהם. גם הברשת שיער לא נכונה או עם מסרק לא טוב יכולה לגרום להיווצרות קשקשים, ולכן יש להבריש את השיער עם מברשת איכותית המיועדת במיוחד לשיער, ולא תשבור אותו אלא תבריש אותו בצורה חלקה ותתרום לבריאותו.

שמפו נגד קשקשים למיגור התופעה

שמפו נגד קשקשים בעצם יפתור את הבעיה ומיגר את התסמינים עד שהשיער יחזור למלוא תפקודו ולבריאות מלאה. גם פטריות יכולות לגרום לקשקשים ואף להגיע איתם יחד, ולגרום לתסמינים כפולים של אדמומיות וגרד.

שמפו נגד קשקשים הוא הפיתרון אם אתם סובלים מקשקשים יום בהיר אחד ורוצים להיפטר מהבעיה. כמובן שישנן עוד בעיות שצריך לטפל בהם כמו תזונה, הברשה נכונה, ושמירה על הבריאות, אך זהו הפיתרון המושלם למי שסובל מקשקשים ועוזר להקל על התסמינים באופן מיידי.

שמפו נגד קשקשים מכיל גם חומרים אנטי-פטרייתיים שעוזרים במידה ויש פטריה וגם אם לא. בשמפו זה יש חומרים המאזנים את השיער והקרקפת, ובכך עוזרים להעלים את הקשקשים. בעזרת השמפו תוכלו לראות הקלה מיידית בגירוי, באדמומיות ובגרד, ולהרגיע את הקרקפת.

בשמפו נגד קשקשים יכול להיות גם רכיב מאוד חשוב: לימון. בשמפו יש לעיתים מרכיב לימון או אפילו לימון גראס הידוע בסגולותיו, במיוחד בכל מה שקשור לקרקפת. שמפו נגד קשקשים מכיל רכיבים בריאים, לא כימיים, המרגיעים את הקרקפת ומעניקים לה את כל מה שהיא צריכה.

הרכיבים בשמפו זה לא יכילו פרבנים או SLS למיניהם, הנחשבים לחומרים המשמרים הנפוצים ביותר במוצרים קוסמטיים, אך כיום כבר ניתן לייצר, כפי שלמדו חברות רבות, ללא חומרים אלו ובכך לייצר חומרים בריאים יותר, גם לאנשים וגם לסביבה.

אם אתם סובלים מקשקשים באופן קבוע, מומלץ לבדוק את רמת בריאותכם והויטמינים שלכם בגוף, ולפתח שגרה יותר בריאה יחד עם שמפו נגד קשקשים שיעזור לכם להעלים את הקשקשים ולהרגיע את הקרקפת, מברשת טובה וכמובן שגרה בריאה יותר.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?