האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

רוצה ללמוד פסיכותרפיה? תחשוב על זה רגע

החיים של כולנו מלאים בלא מעט נקודות חיוביות ונקודות שליליות, אך חשוב מאוד לדעת לטפל בעצמנו בזמן – על מנת שנוכל להיות עם היד על הדופק. לימודי פסיכותרפיה מתאימים לסטודנטים רואים את עצמם ככאלה שמסוגלים לעזור לאחרים.

במקרה שבו אתם שוקלים להתחיל ללמוד פסיכותרפיה – במאמר הבא תקבלו את כל האינפורמציה החשובה לכם. כך שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר, כי מדובר על העתיד שלכם – ועל הקריירה שבה תתמקצעו. אין מקום לטעויות בנושא הזה, כל טעות קטנה יכולה לעכב אתכם מלהגשים את החלומות האחרים שלכם – אז שווה לכם להבין בדיוק מה הלימודים הללו כוללים.

איך תוכלו לדעת האם לימודי פסיכותרפיה מתאימים לכם ?

באופן עקרוני לימודים מהסוג הזה מתאימים בעיקר לאנשים שמסוגלים להקשיב לאחרים. אנשים שרואים את עצמם עובדים קשה על מנת לעשות טוב לאחרים, וברגע שיש להם סיפוק מכך – הם ירגישו הרבה יותר טוב.

אם אתם מתלבטים האם הלימודים הללו מתאימים לכם, תוכלו להגיע לימי עיון באחד ממוסדות הלימוד על מנת לבחון את התחום הזה לעומק. קחו בחשבון כי לעיתים למראית עין נדמה כי זוהי הבחירה הנכונה, אך בפועל אתם לא תתעסקו בתחום בעתיד.

מה אתם צריכים לעשות לפני הרשמה ללימודים?

ראשית עליכם לבחור את מוסד הלימוד שבו תלמדו לימודי פסיכותרפיה. כיום לא מעט מוסדות לימוד מציעות לימודים מהסוג הזה, ולכן מוטב שתבחרו את המוסד לימוד שהכי מתאים לכם. לא בהכרח מה שיתאים לאחרים הוא גם מה שיתאים לכם, לכן תחשבו אך ורק על הבחירה שאיתה תוכלו ללמוד כמו שצריך.

המלצה נוספת שיכולה להקל עליכם לפני ההרשמה ללימודים היא לדבר עם בוגרים שסיימו את התואר. הם יוכלו לספר לכם מנקודת המבט שלהם על הקריירה העתידית שמצפה לכם, ובנוסף על כל השיקולים שאותם אתם צריכים לקחת במהלך הלימודים. שלא תתבלבלו, מדובר על לימודים שהם יחסית לימודים קשים ומאוד מאתגרים – כך שאם לא תאהבו את התחום הזה, יהיה לכם מאוד קשה לצלוח אותם.

איך נמצא את המחיר הכי טוב?

אחד הדברים הראשונים שנבצע  בשביל למצוא את המחיר הכי טוב הוא השוואת מחירים. המחיר בין כל מוסד לימוד הינו שונה ומשתנה ועלינו לחקור ולברר לעומק כדי שלא נצא מופסדים מהעניין.
בנוסף לכך, אנו יכולים לקבל מלגות שונות בהן הלימודים שלנו יהיו מסובסדים ונוכל לחסוך כסך רב.

ישנן מלגות רבות אשר תומכות לימודי רפואה וגם תומכות בסטודנטים שרוצים ללמוד לימודי פסיכותרפיה. כך שאם תבחרו את המלגה הנכונה לכם, תוכלו להגיע למצב שלא תצטרכו לשלם כסף על הלימודים עצמם. כך שלא רק שקיבלתם את המחיר הטוב ביותר, אלה גם יצא מצב שכמעט ולא שילמתם שקל – אך מבחינת התועלת של הלימודים היא לא תיפגע.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?