האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

רעיונות מקוריים למתנת יום הולדת לילדים

לבחור מתנה לילד ולהעניק לו אותה לידיו הן שתי חוויות שונות לגמרי, לעיתים אפילו הפוכות, במיוחד עבור אבות לילדים. לתת את המתנה כולנו אוהבים, אבל לבחור אותה… זה קצת פחות. כשאנחנו לא יודעים מה לבחור, אנחנו נפנה בדרך כלל אל זירת הרעיונות המקוריים, אבל דווקא כשמדובר בילדים, מקוריות זה לא קלף טוב להמר עליו. ילדים לא אוהבים דברים מקוריים – הם אוהבים את מה שיש לכל החברים, רק הרבה יותר טוב. והם גם מאוד אוהבים צעצועים, מכל הסוגים. אז מה אתם יכולים לקנות מתנה לילד בטווח הרחב שבין פאזל חמישה חלקים ובין קורקינט לילדים? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

מה ילדים אוהבים ומה אוהב הילד שלכם?

טוב, זה לגמרי פשוט – ילדים אוהבים צעצועים. זה כזה פשוט ואין טוויסט. ובכל זאת, זה לא מספיק לדעת שילדים אוהבים צעצועים. לכל גיל הצעצועים שלו, לכל גיל האתגרים שלו ולכל ילד האהבות שלו וזה אולי המקום להקשיב טוב טוב למה שהילד שלכם מבקש מכם. כשהילד שלכם מצפה שתפתיעו אותו, הוא מתכוון לכך שתקנו לו בדיוק את מה שהוא רוצה. את המתנות החינוכיות כמו ספר או תוכנת לימודי חשבון אתם יכולים לקנות לו לאורך השנה כולה בלי קשר ליום ההולדת. אבל אם תצליחו להתגבר על כל אילוצי החינוך שעוטפים את שיקול הדעת ההורי שלכם ותקנו לו באמת את מה שהוא רוצה, זאת בהחלט תהיה הפתעה גדולה עבורו וזוהי בדיוק החוויה שאתם רוצים להעניק לו ביום הולדתו.

ובכל זאת, יש הפתעות גדולות יותר

אחרי שאמרנו את כל זה, כאבות לילדים חשוב לנו לא רק החינוך שלהם, אלא גם ובעיקר הבטיחות שלהם. כאבות לילדים חשובה לנו גם השמחה שלהם לא פחות מאשר היא חשובה להם עצמם. סביב אלה אתם רוצים להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלכם כאבות ואת השאיפה שלכם למקוריות כאנשים מבוגרים – למצוא את המתנה שהילד שלכם רוצה, הכי רוצה, ושגם אתם יכולים לחיות איתה בשלום. כך למשל, אם הילד שלכם מתעקש על סקייטבורד ואתם קצת חוששים מהעניין, קורקינט לילדים עם סטיקרים של אקסטרים יכול לעשות את העבודה עבורכם. אם הילד שלכם רוצה אופניים, תפתיעו אותו בדיוק עם האופניים שהוא אוהב ותגדילו עם קסדה פלוס מגני ברכיים פלוס גלגלי עזר פלוס בלם רגלי. מן הסתם, אם מדובר במתנה נטולת סיכון כמו פאזל אלף חלקים או פליימוביל מורחב אתם לגמרי יכולים לדבוק בדיוק במה שהילד רוצה בלי שום טיפה של מקוריות נוספת.

ואי אפשר בלי כמה רעיונות מקוריים בשבילכם

לבסוף, הנה רשימה של כמה מתנות מקוריות לילדים, שאת אף אחת מהן אתם לא רוצים לקנות לילדכם אם זה לא בדיוק או מעבר למה שהוא מבקש, אבל בכל זאת, שיהיה לכם: עט 3 Doodler לכתיבה תלת ממדית (פיסול), מתקן אימוני כדורגל סטייל מסי, משחקי Fidget לאוהבי האתגרים המחשבתיים, חול קינטי, מתקני ספורט חוץ, משחקי קופסא וחשיבה מעץ (משחקים אסטרטגיים), מדונה רמקול ואוזניה לזמרות הצעירות, קולקציית משחקי פליימוביל או אפילו סט מסיבת דיסקו עם מוט סלפי, אוזניות ומיקרופון שהולך מצוין בטיק טוק. קורקינט לילדים הוא הפתרון הטוב ביותר לילדים שמתעקשים על סקייטבורד או רולר בליידס ואם תוסיפו גם כמה סטיקרים של אקסטרים, תוכלו להעניק להם מתנה בטוחה יחסית עם טאצ' האקסטרים שכל כך מלהיב אותם. כאמור, מתנות מקוריות אלה מתאימות רק לילדים שמבקשים אותן או בדמותן ולילדים שאין להם העדפה כלשהי. בכל שאר המקרים, אל תהיו הורים, תהיו חברים.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?