האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

גיפט קארד ליום הולדת – לבחור בלי להתאמץ

חושב איזה מתנה תוכל לקנות ליום הולדת? האפשרויות הן רבות, ומכאן אתה צריך לחשוב קצת מחוץ לקופסא על מנת למצוא את המתנה המושלמת.

אך לא משנה איזה בחירה אתם תעשו, יש בה מידה מסוימת של סיכון שאותו אתם צריכים לקחת בחשבון. אם מי שתביאו לו את המתנה לא יתלהב ממנה כמו שאתם חשבתם, זה בהחלט עשוי לבאס אתכם – ומכאן אתם עלולים להיות מעט בדאון.

אך לשמחתכם אתם יכולים למנוע את המצב הזה, יש לכם אפשרות להעניק לבני המשפחה או לחברים את המתנה הכי טובה שיש. אנו כמובן מדברים על הענקת גיפט קארד בתור מתנה, מתנה שיש בה הרבה מאוד יתרונות שלא תוכלו למצוא באף מתנה אחרת. לא מכירים את כל היתרונות של המתנה הזאת? אנו נספר לכם עליהם ממש כרגע.

מתנה שתאפשר לכם ללכת על בטוח

ראשית היתרון המובהק ביותר של המתנה הזאת בהשוואה למתנות אחרות זה שהיא תאפשר לכם ללכת על בטוח. אתם לא צריכים לקחת סיכונים ולא צריכים להכניס ראש בריא למיטה חולה, אתם פשוט מורידים מעצמכם את כל כאב הראש. אתם מאפשרים למי שיקבל את אותו גיפטכארד להשתמש בו באיזה מבין החנויות שבהן הוא מעוניין לקנות.

מגוון רחב של מתנות בכרטיס אחד

עוד יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו כאשר מדברים על גיפטכארד הוא שאתם תוכלו לתת מגוון מתנות בכרטיס אחד. מי שיקבל את הכרטיס יוכל לרכוש איתו מגוון רחב של מתנות מחנויות שונות וללא כל הגבלה. ההגבלה היחידה תהיה הסכום שטעון על הכרטיס, שברגע שהוא יגמר – מי שקיבל את הכרטיס לא יוכל להמשיך לקנות, אך עד שהסכום נגמר ניתן לקנות כל מתנה שנראית לנכון.

מתנה לאנשים שאתם לא ממש מכירים

הוזמנתם למסיבת יום הולדת של גבר או אישה שאתם לא מכירים לעומק? בחירת המתנה יכולה להיות משימה כמעט בלתי אפשרית. אז מי אמר שאתם צריכים לוותר על מתנה? הרי אתם לא יכולים להגיע למסיבת יום הולדת מבלי לתת מתנה מיוחדת. גיפטכארד יאפשר לכם לתת מתנה גם לאנשים שאתם לא ממש מכירים, כך הם יוכלו לקנות את המתנות שהם אוהבים – ואתם כמובן תקבלו את הפידבק החיובי על המתנה הנהדרת שבחרתם.

תוכלו לקבוע מראש תקציב למתנה

היתרון האחרון שנרצה לספר עליו בעת הענקת כרטיס גיפטכארד ליום הולדת זה כמובן האפשרות שלא לחרוג מהתקציב שאותו קבעתם מראש. אם אתם בוחרים מתנה, אתם צריכים להתאים את התקציב שלכם על פי העלות של המתנה. אך כאשר מדובר על גיפטקארד, אתם יכולים להטעין בו את הסכום שאתם רואים לנכון – ואין לכם שום צורך לחרוג ממנו מסיבות כאלה ואחרות. כך תוכלו לדעת שאתם לא צריכים לעבור את התקציב שאותו קבעתם מראש.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?