האבות – המגזין של האבות בישראל, כי גם להם יש הרבה מאוד על הראש ביומיום, צריך מקום לפרוק

4 טיפים להנדימן המתחיל

תקופת הנגיף העולמי שלא נזכיר את שמו, גרמה לרבים מאיתנו לבצע הסבות של מסלולי קריירות. בחלק מהמקרים, אנשים בחרו גם בנתיב של הנדימן מקצועי לבתים ומשרדים. השירות הזה תמיד נדרש, לא משנה באיזו תקופה בעידן הזה אנחנו חיים. מעוניינים להתחיל קריירה בתור הנדימנים? הכנו עבורכם 5 טיפים שייקחו אתכם לשם.

ציוד, ציוד ושוב ציוד

אם אתם מתכננים להיות הנדימנים, אתם חייבים להצטייד כמו שצריך. הנדימן הוא אמנם לא שיפוצניק מקצועי והוא לא צריך סט כלים כשם שהשיפוצניק צריך, אבל הוא כן צריך כלי עבודה. אם אתם הנדימנים, אתם לא יכולים להגיע לבתים של אנשים ולשאול אותם אם יש להם מברג, מקדחה או מברגה. תבקרו בחנות הטמבור השכונתית, תרכשו לעצמכם סט כלי עבודה בסיסי ומשם תתקדמו.

בכל פעם שתצטרכו איזשהו כלי עבודה, תוכלו לרכוש אותו בטמבוריה הקרובה לביתכם. בין אם תצטרכו להתקין מדפים בהתאמה אישית או כל פריט אחר, במהלך העבודה תגלו אילו כלים אתם צריכים. גם אם חסר לכם כלי עבודה באמצע משימה, אל תילחצו. בכל עיר יש חנויות טמבור. אתם יכולים לצאת מהבית של הלקוח לכמה דקות ולחזור עם הכלי המתאים.

שירות אנושי ומהימן הוא החלק החשוב ביותר

לא משנה על איזו קריירה אנחנו מדברים, שירות הוא אחד המרכיבים הכי חשובים להצלחה. אנחנו מזמינים אתכם להזמין את עצמכם לפתוח את הלב ולהעניק שירות לאנשים כאילו הם היו משפחה לכל דבר שלכם. רק ככה תוכלו להצליח ורק ככה אנשים ימליצו עליכם לחבריהם. בסופו של דבר, בכל תחום יש נוכלים, אל תרשו לעצמכם להיהפך לחלק מאותם נוכלים בשקל.

השירות הטוב שלכם צריך להתבטא בכל עבודה ועבודה. בין אם אתם מתקינים מדפים בהתאמה אישית או כל דבר אחר, תפגינו אורך רוח וסובלנות. גם אם קשה לכם, תנשמו עמוק ותבינו שכל דבר אפשר ללמוד. רק צריך להשקיע.

תעבדו לאט ובאופן רגוע

תזכרו, לא סתם המציאו את הפתגם: "החפזון הוא מן השטן". תעבדו לאט ותעבדו רגועים, אף אחד לא רודף אחריכם. גם אם תאחרו מעט לעבודה הבאה שלכם, הצלחה במשימה הנקודתית תהיה שווה את האיחור. הנדימן טוב הוא הנדימן שלא ממהר לשום מקום, במיוחד לא אם זה בא על חשבון הלקוח ועל חשבון עבודה חובבנית. 

עוד חשוב לזכור, הנדימן שעובר מהר ובצורה פזיזה, הוא הנדימן שלבסוף גם עשוי להיפצע. אל תתנו לעצמכם חלילה לאבד אצבע בזמן העבודה, שום דבר לא שווה את זה. בסופו של דבר, העבודה הרגועה גם תוביל אתכם לעבוד בצורה הרבה יותר מדויקת. ככה תרכשו את המוניטין שלכם עם הזמן.

נסו לחשוב מראש על כל פעולה שתבצעו

נסו תמיד לתכנן מראש את המהלכים שלכם. יותר מזה, תנסו להבין את ההתנהגות והאופי של חומרי הגלם איתם אתם עובדים. בין אם אתם מתקינים מדפים בהתאמה אישית או אפילו דלת כניסה, קחו דקה לעצמכם. תביטו על חומרי הגלם, על כלי העבודה ותתכננו מראש את עבודתכם. כך תוכלו לצלוח את העבודה עם תוצאות שיספקו את הלקוחות שלכם.

צוות האבות

צוות האבות

צוות האבות מורכב מכמה אבות ישראליים אשר רוצים לספר לכם את הדברים החשובים ביותר בעולם שלהם, מהיומיום ועד לעולם המשפחה שלהם.

יש לך מה להגיד על זה?